GEMINI oční klinika

Oční klinika Gemini rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. V čele týmu specialistů stojí prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., oční chirurg s dlouholetou praxí a vysokým renomé v ČR i v zahraničí, který je znám svým přínosem pro oční medicínu řadou unikátních očních operací, které provedl v mnoha případech jako první v ČR nebo i ve světě. 9 očních klinik Gemini je rozmístěno v 7 městech v ČR a jedna v rakouské Vídni.


Nemocnice Nový Jičín a.s.

Nemocnice Nový Jičín a.s. je ve svém regionu jedinou nemocnicí s komplexní strukturou poskytované zdravotní péče. Do její spádové oblasti patří na 170 000 obyvatel. Součástí Nemocnice Nový Jičín a.s. je i nadregionální špičkové onkologické centrum - KOC - Komplexní onkologické centrum Nový Jičín.


Dětská oční klinika Fakultní nemocnice Brno

Klinika poskytuje komplexní diagnostickou a léčebně preventivní péči včetně komplexního spektra chirurgických metod v oblasti dětské oftalmologie, navíc poskytuje nadstandardní služby pro dospělé v oblasti ambulantní laserové refrakční chirurgie.


Oční klinika Fakultní nemocnice Olomouc

Oční klinika poskytuje komplexní oftalmologickou péči v celém rozsahu tohoto oboru. Provádí ambulantní diagnostické, resp. konziliární služby a chirurgickou péči. Je centrem pro léčbu věkem podmíněné makulární degenerace.


Oční oddělení Fakultní nemocnice Ostrava

Oční klinika Fakultní nemocnice Ostrava poskytuje komplexní péči o pacienty s očními onemocněními.


Oční oddělení Vsetínská nemocnice a.s.

Oční oddělení nemocnice Vsetín je spolupracujícím pracovištěm v oblasti operací šedého zákalu.Za důležité považujeme především spokojenost našich pacientů

Nabízíme Vám odborná vyšetření s vědomím, že nám svěřujete nejcennější smysl, svůj zrak. V Gemini očním centru o Vás pečují kvalifikovaní odborníci s vysoce moderním lékařským přístrojovým vybavením.